Kolory piór wioseł – na luzie

Kolory piór wioseł vking
Jako, że dotarło do nas w tym sezonie sporo wioseł Vkinga w różnych wariantach kolorystycznych postanowiłem, że napiszę coś właśnie o kolorach. Mało kto w sumie pisze o kolorach piór wioseł co dla mnie jest tym większą motywacją do takich właśnie przemyśleń. Może ktoś z jakiegoś tajemniczego powodu lubi inne kolory? Jestem ciekaw. U mnie to wygląda tak:
 
Białe pióra – modny kolor. Białe samochody są modne. Białe wiosła też. A z praktycznych kwestii tego koloru to pióra w tym kolorze dłużej wyglądają jak nowe. Nie widać na tym kolorze rys. A przynajmniej znacznie mniej je widać.
 
Czerwone pióra – nie od dziś wiadomo, że wiosła w tym kolorze są najszybsze. Nie zgadza się ktoś? Dobrze wyglądają z niebieskimi kajakami.
 
Czarne pióra – pasują do wszystkiego. Mówią, że czarny wyszczupla poza tym. No i jak ktoś chce być bardziej incognito to też raczej ten kolor jest dla niego.
 
Pomarańczowe pióra – pasują dobrze w kontraście do kajaków zielonych, khaki bo zielony kajak i zielone wiosła to dla mnie za dużo.
 
Niebieskie pióra – dobrze prezentują się z czerwonymi kajakami lub w tym samym kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
 
 

  +  64  =  66

Serwis kajakiskladane.pl wykorzystuje do prawidłowego działania pliki cookies. Klikając w przycisk "akceptuję" obok wyrażasz zgodę na ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie.
Produkt dodany
Ten produkt jest obserwowany!