Wypożyczalnia

Wypożyczalnia packraftów i wypożyczalnia kajaków składanych

Wypożycz packraft lub wypożycz kajak składany Neris i wypróbuj

Teraz możesz wypożyczyć wybrany kajak składany lub packraft na swoją wyprawę. Zaplanuj termin, wypożycz kajak lub wypożycz packraft i w drogę.
W skład wypożyczanego zestawu mogą wchodzić również wiosła i kamizelki.

Jak to działa?
To proste. Sprzęt wysyłamy na Twój adres kurierem lub odbierasz go od nas osobiście.  Kiedy wrócisz z wyprawy odsyłasz lub oddajesz osobiście.

Cennik
Cena wynajmu za dobę zależy od wybranego modelu.

  • Packraft Neris BigFun 265 – 150 zł za pierwszy dzień wypożyczenia, kolejne dni 58 zł. Powyżej 5 dni cena do ustalenia.
  • Packraft Frontier CW270 Pro – 180 zł za pierwszy dzień wypożyczenia, kolejne dni 75 zł. Powyżej 5 dni cena do ustalenia.
  • Kajak Neris Smart2 – 180 zł za pierwszy dzień i 100 zł za drugi dzień, kolejne dni 79 zł. Powyżej 5 dni cena do ustalenia.
  • Kajak Neris Alu2 – 180 zł za pierwszy dzień i 120 zł za drugi dzień, kolejne dni 80 zł. Powyżej 5 dni cena do ustalenia.
  • Kajak Neris Alu3 – 250 zł za pierwszy dzień i 140 zł za drugi dzień, kolejne dni 89 zł. Powyżej 5 dni cena do ustalenia.
  • Kajak Neris Walkure2 – 250 zł za pierwszy dzień i 140 zł za drugi dzień, kolejne dni 89 zł. Powyżej 5 dni cena do ustalenia.

Być może zastanawiasz się nad kupnem wybranego modelu?
Jeśli tak przygotowaliśmy dla Ciebie super ofertę. Wypożyczyłeś już kajak lub packraft i jeśli teraz zdecydowałeś się go kupić to cena wybranego przez Ciebie modelu zostanie pomniejszona o 65% kwoty wypożyczenia. Dlatego może to być dobry sposób na przetestowanie samego sprzętu przed planowanym zakupem.

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty prosimy o kontakt telefoniczny 600 747 161 lub mailowy info@kajakiskladane.pl

Serwis kajakiskladane.pl wykorzystuje do prawidłowego działania pliki cookies. Klikając w przycisk "akceptuję" obok wyrażasz zgodę na ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie.
Produkt dodany
Ten produkt jest obserwowany!