Warunki Świadczenia Usługi

WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy znajdujący się na stronie internetowej www.kajakiskladane.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu jest prowadzony przez firmę Prime Trade Poland Tomasz Ziółkowski NIP 113-262-39-74, Regon 142862237.
2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym  www.kajakiskladane.pl są podane w złotych polskich i zawierają i są cenami brutto.

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Podane przez sklep dane kontaktowe (e-mail, telefon) mogą zostać również wykorzystane do składanania zamówień.
4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach sklepu internetowego.
5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia – o zaistniałej sytuacji zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień w terminie który podany jest przy każdym produkcie.
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo zmiany sposobu dostawy na przesyłkę kurierską, szczególnie w przypadku wysyłki wartościowych oraz gabarytowych przesyłek.
9. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.

GWARANCJE I REKLAMACJE

10. Towary oferowane w sklepie internetowym www.kajakiskladane.pl są objęte gwarancją producenta.
11. W przypadku reklamacji należy kontaktować się ze sklepem lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został podany na karcie gwarancyjnej.
12. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od momentu otrzymania zamówionego towaru.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

13. Należy pamiętać, że kolory wyświetlanych zdjęć mogą odbiegać od rzeczywistości. Spowodowane jest to ustawieniami monitora oraz karty graficznej.
14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Serwis kajakiskladane.pl wykorzystuje do prawidłowego działania pliki cookies. Klikając w przycisk "akceptuję" obok wyrażasz zgodę na ustawienia swojej przeglądarki w tym zakresie.
Produkt dodany
Ten produkt jest obserwowany!